google-site-verification: googled98915adfe843106.html
510 093 952

Przeprowadzki Warszawa najtaniej

Ile Kosztuje przeprowadzka w Warszawie ?

Jest niezwyklę ciężko dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Postaramy się zatem wymienić czynniki od jakich zależna jest cena przeprowadzki

Odległość transportowanego i mienia.

Oczywistym czynnikiem wpływającym na cenę transportu jest odległość jaką pokonuje samochód.
W przypadku przeprowadzki krajowej do standardowej opłaty doliczamy 1.30zł/km. Kwotę za pokonaną odległość.

Ilość osób potrzebnych do załadunku.

W przypadku wynajęcia jednego pracownika z samochodem to cena ok 80zł. W przypadku zaangażowania dwóch pracowników koszt wynosi ok 110zł/2os. Stawka naturalnie jest jeszcze zależna od tego czy przy przeprowadzce nasi fachowcy będą mogli skorzystać z windy. Jeśli takiej opcji nie ma ilość pięter również ma znaczenie.

Rodzaj samochodu

Posiadamy w naszej flocie zarówno bagażówki jak i meblowóz. Każdy z tych samochodów ma nieco inne przeznaczenie oraz wielkość do załadunku gabarytu.

Czas trwania przeprowadzki 

W niektórych przypadkach jesteśmy proszeni przez Klientów o podjechanie już we wczesnych godzinach porannych i zajęcie dogodnego miejsca do późniejszej wykonania usługi.

Cennik Przeprowadzki Warszawa

Ze wzgledu na mnogość czynników wpływających na cenę transportu Bazując na naszym doświadczeniu postaramy się Państwu uśrednić ceny przeprowadzek w Warszawie. Jednak w celu dokładnej wyceny usługi transportu prosimy o bezpośredni kontakt.
Możemy jednak już teraz Państwa zapewnić że zrobimy wszystko aby usługa – Przeprowadzka Warszawa najtaniej była usługą przystępną dla każdego

Przeprowadzki Warszawa najtaniej