Ile Kosztuje przeprowadzka w Warszawie ?

Jest niezwyklę ciężko dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Postaramy się zatem wymienić czynniki od jakich zależna jest cena przeprowadzki.

Odległość transportowanego mienia.

Oczywistym czynnikiem wpływającym na cennik przeprowadzki jest odległość jaką pokonuje samochód. W przypadku przeprowadzki krajowej do standardowej opłaty doliczamy 1.30zł/km. Kwotę za pokonaną odległość.

Ilość osób potrzebnych do załadunku.

W przypadku wynajęcia jednego pracownika z samochodem to cena ok 80zł. W przypadku zaangażowania dwóch pracowników koszt wynosi ok 110zł/2os. Stawka naturalnie jest jeszcze zależna od tego czy przy przeprowadzce nasi fachowcy będą mogli skorzystać z windy. Jeśli takiej opcji nie ma ilość pięter również ma znaczenie.

Rodzaj samochodu przeprowadzkowego

Posiadamy w naszej flocie zarówno bagażówki jak i meblowóz. Każdy z tych samochodów ma nieco inne przeznaczenie oraz wielkość do załadunku gabarytu.

Czas trwania przeprowadzki 

W niektórych przypadkach jesteśmy proszeni przez Klientów o podjechanie już we wczesnych godzinach porannych i zajęcie dogodnego miejsca do późniejszej wykonania usługi.

przeprowadzki warszawa cennik

Ze wzgledu na mnogość czynników wpływających na cenę transportu Bazując na naszym doświadczeniu postaramy się Państwu uśrednić ceny uaługi przeprowadzkowej. Jednak w celu dokładnej wyceny usługi transportu prosimy o bezpośredni kontakt. Możemy jednak już teraz Państwa zapewnić że zrobimy wszystko aby usługa – Przeprowadzka Warszawa najtaniej była usługą przystępną dla każdego

Masz pytania ?

Skontaktuj się z naszym biurem telefonicznie lub meilowo.

Zadzwoń

Wyślij meila

bergo.bergo@wp.pl

Transport Bergo

NIP: 5241500416
REGON: 140559316